Servisimiz

 
Anakalp Kalp Hastanesi Laboratuvarı’nda:
7 gün / 24 saat aralıksız hizmet verilmektedir.
Laboratuvarımızda, bir uzman ve alanında eğitimli ve deneyimli 3 biyolog, 1 kimyager ve 2 tıbbi laboratuvar teknikeri görev yapmaktadır.
Testler uluslararası kabul gören cihaz ve kitlerle, kalite kontrol merkezleri denetiminde ((Bio-Rad), standartlara uygun şekilde çalışılmaktadır.
Hastalıkların tanısı, tedavisi, izlenmesi ve taramasında kullanılan laboratuvar testlerinin hastalar ve hekimler için önemini bilen laboratuvarımızın temel ilkesi doğru ve güvenilir test sonuçlarını en kısa sürede raporlamaktır.
Amaçladığı yüksek analiz kalitesine ulaşmak için en son laboratuvar ve bilgi teknolojilerilerini nitelikli çalışanları ile birleştiren laboratuvarımızda çalışılan testler, çok aşamalı iç ve dış kalite kontrolleri ile denetlenmektedir.
İleri teknoloji cihazları sayesinde ulaştığı kapsamlı menüsü ile hem kendi hastanemizden, hem de dışarıdan gelecek tüm test istemlerini karşılamayı hedefleyen laboratuvarımızda rutin biyokimya, hematoloji, hormon,  koagulasyon,  otoantikorlar, tarama testleri, idrar test gurubları çalışılmakta hastalarımızın tanı ve tedavisine etkin şekilde yardımcı olmak amaçlamaktadır.